Aktuální trend v architektuře

Jak zařídit malý byt aneb méně je někdy více

26.8.2021

Říká se, že je lepší vyhořet než se stěhovat a v případě, že se stěhujete do menšího bytu to platí snad několikanásobně. Ale nebojte, vše se dá zvládnout, když víte, jak na to. A s tím, jak zařídit malý byt, vám ráda poradím.

Vintage styl bydlení

28.5.2021

V posledních letech vládne téměř ve všech moderních interiérech minimalismus. Ovšem mít to doma až moc jednoduše zařízené a strohé není nic pro vás? Máte rádi spíše osobitý, zajímavý a “živý” interiér? Pak by vás mohl zajímat právě vintage styl bydlení.

Boho styl bydlení je osobitý a nespoutaný hranicemi

19.3.2021

Nelíbí se vám už všechny ty minimalistické a neosobní interiéry a rádi byste do svého domova přinesli něco zajímavého a neotřelého? Do popředí se už nějakou dobu dostává boho styl bydlení, který je oblíbený pro svoji pestrost, různorodost, ale zároveň i útulnost, hravost a nekonvenčnost.

Jak vytvořit nadčasový interiér

29.9.2020

Krásný, příjemný a nadčasový interiér by chtěl mít doma každý. Protože domov je naší základnou a jistotou, kam se vždy rádi vracíme po náročném dni. Jak toho ale docílit? To není jednoduchá otázka, protože každý se cítí dobře v něčem jiném, ovšem pár univerzálních rad přece jenom existuje.

Jak vytvořit útulný domov?

19.5.2020

Domov je jednou z nejdůležitějších věcí, které potřebujeme k životu. Člověk potřebuje mít místo, které bude jenom jeho a kde se bude cítit v bezpečí. Každý ho chce mít jiný, někomu se líbí moderní styl, další má radši ten venkovský. Sto lidí, sto chutí. Ovšem jedno chceme všichni stejné - každý chceme mít útulný domov.

Jak vymalovat pokoj?

30.1.2020

Odpověď na otázku jak vymalovat pokoj není vůbec jednoznačná. Není totiž možné striktně stanovit, jakou barvou pokoje vymalovat - to je totiž na vkusu každého z nás. A pokud bychom se měli řídit trendy, ty se každých asi deset let mění. Není tomu tak dávno, kdy jsme všichni měli doma oranžové a zelené stěny. 

Okenní dekorace mají vliv na celkovou atmosféru domova

26.11.2019

Každý chce mít krásný domov a oblíbeným místem, které se dá zkrášlit a má velký efekt, je okno. V průběhu let okenní dekorace postoupily o několik stupínků dopředu. Před lety byla jenom klasická tyč se záclonou a závěsem, které měli všichni hodně podobné. Dnes je neuvěřitelný a opravdu nádherný výběr.

Dekorace na okno vám zkrášlí pohled ven

19.9.2019

Parapet není jen nepostradatelnou součástí okna, ale také místem, které lze využít jako “poličku” na květináče s rostlinami, fotografie, svícny, upomínkové předměty nebo jakékoliv jiné dekorace na okno.

Bydlení podle feng shui

15.7.2019

Ať už máme na bydlení jakýkoliv vkus, jedno máme všichni společné - chceme se doma cítit příjemně, pohodlně a v bezpečí. A jednou z možností, jak toho docílit je zařídit si bydlení podle feng shui.

Elegantní anglický venkovský styl bydlení

25.4.2019

Čeká vás zařizování interiéru, ale nejste si jisti, jakým směrem se máte dát? Moderní styly vám nic moc neříkají, protože máte rádi spíše klasiku a tradici? Pak by vám neměl uniknout anglický venkovský styl bydlení.

12 3 4 5
4