Aktuální trend v architektuře

Jak zařídit obývací pokoj?

25.8.2022

Chystáte se stěhovat do nového? Nebo potřebujete změnu, protože současný obývací pokoj už vám nevyhovuje nebo je okoukaný? Pak se vám jistě budou hodit následující tipy jak zařídit obývací pokoj.

Tipy, jak zařídit útulnou ložnici

25.4.2022

Kvalitní odpočinek a plnohodnotný spánek regeneruje tělo i mysl a dodává energii do dalšího dne. Ložnice je místem, kde trávíme třetinu života, proto by tento pokoj měl být harmonickou oázou, kde nám bude dobře. Možná zařizujete novou ložnici, možná máte pocit, že se ve své stávající necítíte úplně příjemně. Proto se vám jistě budou hodit praktické rady a zkušenosti, jak zařídit útulnou ložnici.

Kombinace barev v interiéru není náhodná

28.2.2022

Díky barvám získá každá místnost originalitu a svou jedinečnou atmosféru. Přestože kombinace barev v interiéru záleží ve velké míře na vašem vkusu, není od věci řídit se také rozumem a citem. Zároveň ale není úplně nutné sledovat módní trendy, protože podstatné je hlavně to, abyste se doma cítili příjemně.

Hygge styl bydlení si vás přitáhne svou útulností a pohodlím

16.12.2021

Nelíbí se vám dnešní doba plná stresu a spěchu? Rádi byste našli klid a pocity radosti a štěstí alespoň ve vašem domově? Pak vám tu správnou atmosféru může navodit hygge - dánský styl života, který se promítá i do bydlení. A kde si vzít inspiraci jinde než právě u Dánů, kteří jsou údajně nejspokojenějším národem?

Boho styl bydlení aneb nenechte se spoutat pravidly

18.10.2021

Jednou k tomu dojít muselo... po několika letech nadvlády skandinávského stylu, přebírá jeho pomyslné žezlo boho styl bydlení, který v současné době patří snad k nejoblíbenějšímu stylu. A rozhodně není čemu se divit. Dost bylo střízlivosti a pravidel.

Jak zařídit malý byt aneb méně je někdy více

26.8.2021

Říká se, že je lepší vyhořet než se stěhovat a v případě, že se stěhujete do menšího bytu to platí snad několikanásobně. Ale nebojte, vše se dá zvládnout, když víte, jak na to. A s tím, jak zařídit malý byt, vám ráda poradím.

Vintage styl bydlení

28.5.2021

V posledních letech vládne téměř ve všech moderních interiérech minimalismus. Ovšem mít to doma až moc jednoduše zařízené a strohé není nic pro vás? Máte rádi spíše osobitý, zajímavý a “živý” interiér? Pak by vás mohl zajímat právě vintage styl bydlení.

Boho styl bydlení je osobitý a nespoutaný hranicemi

19.3.2021

Nelíbí se vám už všechny ty minimalistické a neosobní interiéry a rádi byste do svého domova přinesli něco zajímavého a neotřelého? Do popředí se už nějakou dobu dostává boho styl bydlení, který je oblíbený pro svoji pestrost, různorodost, ale zároveň i útulnost, hravost a nekonvenčnost.

Jak vytvořit nadčasový interiér

29.9.2020

Krásný, příjemný a nadčasový interiér by chtěl mít doma každý. Protože domov je naší základnou a jistotou, kam se vždy rádi vracíme po náročném dni. Jak toho ale docílit? To není jednoduchá otázka, protože každý se cítí dobře v něčem jiném, ovšem pár univerzálních rad přece jenom existuje.

Jak vytvořit útulný domov?

19.5.2020

Domov je jednou z nejdůležitějších věcí, které potřebujeme k životu. Člověk potřebuje mít místo, které bude jenom jeho a kde se bude cítit v bezpečí. Každý ho chce mít jiný, někomu se líbí moderní styl, další má radši ten venkovský. Sto lidí, sto chutí. Ovšem jedno chceme všichni stejné - každý chceme mít útulný domov.

12 3 4 5
4