Městský byt v Jizerských horách

Majitelka p. Lucie mě požádala o kompletní modernizaci bytu 3+1 v Jizerských horách, která by měla nejprve začít obývacím a kuchyňským prosterem. Přání nebo-li sen majitelky byl, aby prostor byl dostatečně vzdušný, moderní, v jemných, barevných tónech a musí i plnit funkci jídelní, vařící - kuch.linka, odpočinkový TV a to vše s ohledem na dobrou a rychlou údržbu - dvě malé děti, nižší rozpočet je výzva:))

Nejprve jsme začaly spolu probírat dispozice prostoru, styly, materiály, barvy, finanční strop a to formou počítačovou 3D s konzultacemi. Po dokončení začala rekonstrukce od podlahy, výmalby, tapety, výroba kuch linky, nákup nábytkových produktů, okenní dekorace, osvětlení a dekórování celého prostoru. Realizace konec roku 2012.

Spokojenost p Lucie: bylo to občas náročné na čas a také improvizací bylo zapotřebí, ale mám velkou radost, že jsme se konečně s manželem rozhodli k tomuto kroku. Celá rodina je zde naprosto spokojena a užívá pohodový, moderní prostor. Já velmi ocením úžasné uspořádání kuchyňské linky, kde mohu vytvářet své gastronomické lahůdky. Doufám, že brzo půjdeme s paní designérkou dál. Děti mají zde i malý prostor k občasným hrátkám :))

2.jpg3.jpg4.JPG5.JPG6.JPG7.JPG8.JPG9.JPG10.JPG11.JPG12.JPG13.JPG14.JPG15.JPG16.JPG17.JPG
3