Reference

„Potřebovali jsme vymyslet dětský pokoj pro syna, který půjde do školy. Místnost má netradiční rozložení a je podkrovní. Paní Vondráčková si s tím skvěle poradila a vymyslela nadčasový pokojíček, který se synem poroste. Má spoustu úložných prostor, ale přesto působí minimalisticky a vzdušně. Jsme moc spokojeni."

Bára Bílková

„Nestává se nám to často, ale paní Vondráčkovou musíme vylíčit v samých superlativech. Předností této milé, charismatické dámy, je dar vcítit se do potřeb klienta. Je jednička ve svém oboru, je vidět, že svoji práci designérky rozumí a zároveň je to její vášeň. Když k tomu přidáme její trpělivost, ochotu a vstřícnost, je radost s ní spolupracovat a tvořit. Děkujeme."

Verebovi

"Kontakt na paní Vondráčkovou jsem našel náhodou na internetu a požádal o pomoc. Byla velice vstřícná a leč měla minimum informací, snažila se mi poradit a pomoci. Mohu jen doporučit!"

Petr Rathaus

"Naše původní zadání pro paní Vondráčkovou bylo velmi nelehké: průchozí dětský pokoj s 24 let starým nábytkem ( 2 postele, 2 skříně a 1 stůl), přeměnit na studentský pokoj pro syny ve věku 11 a 18 let tak, aby se tam vešel ještě druhý stůl a gauč, který vytvoří relaxační prostor.
Osobní návštěva paní Vondráčkové byla velmi důsledná, dotazovala se na přání a oblíbené barvy obou synů, na jejich koníčky, zjistila si dispozice celého domu a následně nám asi za měsíc představila návrh, který byl velice nápaditý. Následovala další návštěva i s truhlářem, při které jsme doladili barvy dle vzorníků a vybrali úchytky a doplňky.
Synové se o prázdninách sami zapojili do přípravných prací - škrábali omítku, penetrovali zdivo a natírali pokoj novou barvou. Zároveň si vyklidili spoustu nepotřebných hraček a oblečení a tím se pokoj celkově "vyčistil".
Realizace následně proběhla ve dvou termínech, vždy spolehlivě a paní Vondráčková s námi byla stále v kontaktu.
Synové komentovali první dojmy: "Je to suprový a nádherný, megahustý, nečekal jsem že to bude tak pěkný, úplně jiný."
Pokoj je příjemný, nábytek na míru je využitý na centimetry, z nouzové noclehárny se stala svěží místnost. Realizace dalších místností bude v budoucnu následovat, vše hodnotíme jako dobré rozhodnutí a dobrou investici."

Trnkovi, Hořice

1