slides001.jpg slides002.jpg slides003.jpg slides004.jpg

Byt Vinohrady

Obytný prostor s kuch.koutem byl poskytnut zákazníkovi pouze k pronájmu a na omezenou dobu, což vyžaduje držet se omezeného rozpočtu. Činžovní dům je zasazen do Vinohradské části města Prahy a zákaznice vyžadovala stylové pochopení interiéru s exteriérem domu. Jako první bylo potřeba opravit zdi, zbrousit parkety, natřít okna a dveře.. Zadání a objednání kuch.linky, nábytkových produktů, sofy, která slouží k dennímu spaní.

Spolupráce začala velmi pomalu a to nejprve pochopením obou stran. Obytná část je využívána části spací / rozkládací sofa Perganom /, jídelní i klidovou TV. Kuchyňský kout je zaplněn malou kuch linkou ve světlé bělené borovici a naprosto navazuje stylově na obývací část.

Postupně začne rekonstrukce i dalšího prostoru 18m2, který bude sloužit jako adekvátní ložnice s úložným prostorem a pracovním stolem.

Pocity zákaznice: Již nyní se těším na další prostor, který jistě bude navazovat na obytnou čát a ponechá si stejného ducha starých čínžovních domů - parkety, špaletová okna, vyšší interiérové dveře s okrasnou zárubní ve slonové kosti.

3